Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Opolu

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Wykaz urzędników wyborczych

 

ustanowionych na podstawie art. 181 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r.

Kodeks Wyborczy (Dz.U. Nr 21, poz. 112 ze zm.) oraz porozumień zawartych

między Urzędem Marszałkowskim, starostwami i urzędami gmin, a Krajowym Biurem Wyborczym

 


Lp. Nazwa urzędu Imię i nazwisko urzędnika wyborczego
1 URZĄD MARSZAŁKOWSKI Anna KURDEJ-MICHNIEWICZ
Lp. Nazwa urzędu Imię i nazwisko urzędnika wyborczego
1 brzeski Maciej RÓG
2 głubczycki Tadeusz SCHMIDT
3 kędzierzyńsko-kozielski Alicja BROL-POLAK
4 kluczborski Gabriela WIĘCEK
5 krapkowicki Aneta DRÓŻDŻ
6 namysłowski Halina DZIDOWSKA
7 nyski Beata SZAJOWSKA-SOBEK
8 oleski Danuta ANTAS
9 opolski Barbara GWÓŹDŹ
10 prudnicki Halina LISIECKA
11 strzelecki Agnieszka WODARZ
Lp. Nazwa miasta/gminy Imię i nazwisko urzędnika wyborczego
1 BABORÓW Agnieszka KANIA-KAŁA
2 BIAŁA Grażyna BIAŁY
3 BIERAWA Barbara GAWLIK
4 BRANICE Katarzyna HERBUT
5 BRZEG Nikodema ROSŁAN
6 BYCZYNA Maciej TOMASZCZYK
7 CHRZĄSTOWICE Brygida DULĘBA
8 CISEK Gabriela SMIATEK
9 DĄBROWA Rudolf SZYMAINDA
10 DOBRODZIEŃ Waldemar KRAFCZYK
11 DOBRZEŃ WIELKI Kornelia LAUER-KONECKA
12 DOMASZOWICE Ireneusz ŻYŁA
13 GŁOGÓWEK Anna BARYSZ
14 GŁUBCZYCE Anna HAUPTMAN-GŁOGIEWICZ
15 GŁUCHOŁAZY Patrycja KANARSKA
16 GOGOLIN Bogusław LEŚKIEWICZ
17 GORZÓW ŚLĄSKI Donata ORZESZYNA-GAJEWSKA
18 GRODKÓW Andrzej ROMIAN
19 IZBICKO Urszula MATONÓG
20 JEMIELNICA Piotr PYKA
21 KAMIENNIK Bogusława ZAPOTOCZNA - PAJĄK
22 KĘDZIERZYN-KOŹLE Zbigniew ROMANOWICZ
23 KIETRZ Leszek WILK
24 KLUCZBORK Andrzej KALANDYK
25 KOLONOWSKIE Maria BEDNORZ
26 KOMPRACHCICE Maria GROT
27 KORFANTÓW Ewelina SIWEK
28 KRAPKOWICE Małgorzata MEISNER
29 LASOWICE WIELKIE Joachim SMOLNIK
30 LEŚNICA Róża NIZIOŁ
31 LEWIN BRZESKI Barbara CHYŻA
32 LUBRZA Wioletta ASTRAMOWICZ-CEGLARZ
33 LUBSZA Stanisława JACKOWSKA
34 ŁAMBINOWICE Jerzy ROSIŃSKI
35 ŁUBNIANY Janusz GÓRKA
36 MURÓW Sylwia DYDZIK
37 NAMYSŁÓW Adam LUPA
38 NIEMODLIN Zdzisława BARTKÓW
39 NYSA Maria CZEPIL
40 OLESNO Bożena MATUSIAK
41 OLSZANKA Ewa ROSIŃSKA
42 OPOLE Grzegorz MARCJASZ
43 OTMUCHÓW Joanna WIKTOROWSKA
44 OZIMEK Katarzyna SMOLNIK
45 PACZKÓW Iwona CYMARA
46 PAKOSŁAWICE Kazimierz WOŁOSZCZAK
47 PAWŁOWICZKI Bernadeta HAMERA
48 POKÓJ Agata KRUSZYŃSKA
49 POLSKA CEREKIEW Urszula GOLlSZ
50 POPIELÓW Grażyna KUŹNIK
51 PRASZKA Krzysztof PIETRZYŃSKI
52 PRÓSZKÓW Anna WÓJCIK
53 PRUDNIK Marek RADOM
54 RADŁÓW Halina KARCZEWSKA
55 REŃSKA WIEŚ Maria ZANIEWSKA
56 RUDNIKI Elżbieta BAROS
57 SKARBIMIERZ Małgorzata KUBIK
58 SKOROSZYCE Barbara JANIK-ZAWADA
59 STRZELCE OPOLSKIE Krzysztof KOBYLAŃSKI
60 STRZELECZKI Anna MARKIEWICZ
61 ŚWIERCZÓW Irena ŁYTKA
62 TARNÓW OPOLSKI Teresa MIENTUS
63 TUŁOWICE Wiesława GĄSKA
64 TURAWA Stanisława BRZOZOWSKA
65 UJAZD Roman WIĘCEK
66 WALCE Ilona WYCIŚLOK
67 WILKÓW Irena WAGNER-CICHOSZ
68 WOŁCZYN Beata SIWAK
69 ZAWADZKIE Joanna ZAWADZKA
70 ZDZIESZOWICE Brygida BUKOWIŃSKA
71 ZĘBOWICE Maria BATKOWSKA

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Opolu